15 results for "مولد الرمز الشريطي السريع"

Værktøjer

www.solution.directory QR-kode qr-code-whatsapp

Send en WhatsApp-besked til et specificeret telefonnummer med denne QR-kode

QR-kode

WhatsApp QR-kodeværktøjet fra Cross Service Solution er en banebrydende innovation designet til virksomheder, der ønsker at digitalisere deres kommunikation gennem WhatsApp. Værktøjet genererer sikkert QR-koder, der er d...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory Billedredigering quad9

Quad9

Billedredigering

Quad9 er et cybersikkerhedsværktøj, der leverer sikkerhed på DNS-niveau. Det blokerer adgangen til kendte skadelige hjemmesider ved at bruge trusselsinformation fra mange kilder til information om trusler i realtid.

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory PDF-håndtering remove-pdf-pages-pdf24-tools

PDF24 Fjern PDF Sider

PDF-håndtering

PDF24-værktøjet til fjernelse af PDF-sider lader dig nemt slette uønskede sider fra dine PDF-filer. Det er brugervenligt, effektivt og respekterer dit privatliv ved at slette filer efter noget tid.

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory PDF-håndtering removebg

Fjern.bg

PDF-håndtering

Remove.bg er et online værktøj, der bruger kunstig intelligens til at fjerne baggrunde fra billeder hurtigt og gnidningsløst. Det er brugervenligt og kan håndtere selv komplicerede dele af et billede som hår.

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory QR-kode qr-code-wifi

Opret forbindelse til et Wi-Fi-netværk problemfrit ved at scanne en QR-kode

QR-kode

Cross Service Solution's QR-kode WiFi-værktøj er en innovativ løsning til at forenkle deling af dine WiFi-oplysninger. Ved blot at indtaste din WiFi-netværks SSID, adgangskode og kryptering, skaber værktøjet en unik QR-k...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory Billedredigering roomle

Roomle

Billedredigering

Roomle er det førende 3D/AR møbelkonfigurationsværktøj, der lader dig visualisere og konfigurere møbler i dit eget rum, hvilket gør interiørplanlægning nem og sjovt. Det er platformuafhængigt og har et brugervenligt inte...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory PDF-håndtering rotate-pdf-pages-tool

Værktøj til at rotere PDF-sider

PDF-håndtering

Værktøjet til at rotere PDF-sider på PDF24 er et gratis webværktøj, der giver brugerne mulighed for at justere orienteringen af deres PDF-sider. Upload blot en PDF, vælg din rotation og download dit redigerede dokument.

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory QR-kode qr-code-vcard

Del dine kontaktoplysninger nemt med en VCard QR-kode

QR-kode

QR-kode VCard er et digitalt visitkortværktøj fra Cross Service Solutions. Med en hurtig og nem opsætning muliggør det oprettelse af en QR-kode, der er knyttet til dine professionelle kontaktoplysninger. Når den scannes,...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory PDF-håndtering rollapp

rollApp

PDF-håndtering

rollApp er en unik skybaseret platform, der gør det muligt at køre forskellige applikationer på flere enheder uden nogen downloads eller installationer. Den understøtter en bred vifte af applikationstyper fra forskellige...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory Dokumenter flatten-pdf

Fladgør PDF

Dokumenter

Fladgør PDF konverterer hver side til en fast, visuel repræsentation og genopbygger filen som en ny PDF. Dette fjerner redigerbare og aktive elementer for at sikre ensartet visning, udskrivning og deling på tværs af enhe...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory Dokumentstyring stable-doodle

Stabil Doodle

Dokumentstyring

Stable Doodle er et online planlægningsværktøj designet til at lette koordinering af aftaler og begivenheder. Det tilbyder en platform, hvor alle involverede parter kan stemme om det mest passende tidspunkt og dato. Det...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory Billedredigering whatthefont

HvadErDenSkrifttype

Billedredigering

WhatTheFont er et værktøj til at identificere skrifttyper fra digitale billeder. Værktøjet fremskynder processen med at identificere unikke skrifttyper ved at tilbyde match fra sin database. WhatTheFont er ideel for graf...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory PDF-håndtering merge-pdf-pdf24-tools

Flet PDF - PDF24 Værktøjer

PDF-håndtering

Fusioner PDF fra PDF24 er et gratis online værktøj, der giver brugerne mulighed for at kombinere flere PDF-filer til et dokument. Med træk-og-slip-funktionalitet og nem omorganisering, gør det sammensætning af PDF'er til...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory PDF-håndtering libreoffice

LibreOffice

PDF-håndtering

LibreOffice er en kraftfuld open source-kontorpakke, der tilbyder funktioner, der ligner Microsoft Office. Den indeholder adskillige applikationer til dokumentudkast, databehandling og fremstilling af præsentationer. En...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer

www.solution.directory tools soundcloud

SoundCloud

SoundCloud er en musikstreaming platform, der giver brugere mulighed for at opdage nye musiknumre og dele deres kreationer. Platformen faciliterer sociale interaktioner og tilbyder ekstra funktioner med sine premium muli...

Værktøjsguide tilgængelig Se detaljer